Dziś mamy 24 stycznia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Szkolenie kierowców - konserwatorów sprzętu. Kwalifikacje uzyskało 18 druhów

fot. Paweł Przybylski

fot. Paweł Przybylski

6 grudnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle #nad Notecią zakończyło się szkolenie kierowców - konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP.

Szkolenie przeprowadzono w terminie 16.11.2019 – 06.12.2019. W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych druhowie OSP przygotowani zostali do pełnienia roli kierowcy – konserwatora sprzętu ratowniczego. Szczegółowo omówiono zadania i obowiązki spoczywające na kierowcy, ponadto słuchacze zapoznali się z obsługą pojazdów pożarniczych oraz sprzętu będącego na wyposażeniu jednostek OSP.

Egzamin końcowy przeprowadzono 6 grudnia 2019 roku, a kwalifikacje kierowcy - konserwatora sprzętu uzyskało 18 druhów z terenu powiatu nakielskiego. Zaświadczenia uczestnikom szkolenia wręczył Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią - bryg. Sławomir Reszkowski. 

Materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)