Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
10 kwietnia 2018

Szkolenie dla pilarzy zakończone. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin

fot. pow.

fot. pow.

W minioną sobotę 7 kwietnia br. został przeprowadzony egzamin kończący szkolenie dla pilarzy z # Sekcji Ratownictwa Specjalnego OSP w Kowalewku.

Zajęcia obejmowały tematykę BHP podczas pracy z pilarką, budowę, obsługę i konserwację pilarek, a także zajęcia praktyczne. Szkolenie na operatora pilarek mechanicznych zostało przeprowadzone przez instruktora Andrzeja Grzelaka. Z wynikiem pozytywnym ukończyło 9 strażaków ochotników w tym 6 z JOT Kowalewko.

Komendant Krzysztof Napieralski pogratulował wytrwałości kursantom i w imieniu własnym oraz dowódcy Jednostki rat. med. Błażeja Trelińskiego wręczył stosowne zaświadczenia wraz z przepustką do służby w Jednostce Operacyjno-Technicznej OSP JRS Kowalewko.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

PÓŁKI
Szczotki do włosów tytanowe Termix
SZAFY PRZESUWNE
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
SYPIALNIE
Fotopoduszka w kształcie serca
29,90PLN
Lipoliza injekcyjna
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)