Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2018

Szkolenie dla pilarzy zakończone. Wszyscy uczestnicy zdali egzamin

fot. pow.

fot. pow.

W minioną sobotę 7 kwietnia br. został przeprowadzony egzamin kończący szkolenie dla pilarzy z # Sekcji Ratownictwa Specjalnego OSP w Kowalewku.

Zajęcia obejmowały tematykę BHP podczas pracy z pilarką, budowę, obsługę i konserwację pilarek, a także zajęcia praktyczne. Szkolenie na operatora pilarek mechanicznych zostało przeprowadzone przez instruktora Andrzeja Grzelaka. Z wynikiem pozytywnym ukończyło 9 strażaków ochotników w tym 6 z JOT Kowalewko.

Komendant Krzysztof Napieralski pogratulował wytrwałości kursantom i w imieniu własnym oraz dowódcy Jednostki rat. med. Błażeja Trelińskiego wręczył stosowne zaświadczenia wraz z przepustką do służby w Jednostce Operacyjno-Technicznej OSP JRS Kowalewko.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż na każdą okazję
Lakiernictwo
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Wulkanizacja
Naczepa platforma
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Krzesło młodzieżowe
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)