Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lutego 2020

Szereg kontroli i wykroczeń. Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z nakielskiej „drogówki’ wspólnie z mundurowymi z Oddziału Prewencji Policji w #Bydgoszczy prowadzili wspólne działania na drogach powiatu. Miały one na celu poprawę bezpieczeństwa na kontrolowanych trasach.

Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu nakielskiego to główny cel działań, jakie ostatnio na drogach powiatu nakielskiego prowadzili wspólnie policjanci z Nakła i Bydgoszczy. Na drogach pracowali razem mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego i policjanci z bydgoskiego OPP.

Podczas wspólnych działań mundurowi przeprowadzili 89 kontroli pojazdów ujawniając 38 wykroczeń drogowych. Funkcjonariusze kontrolowali także trzeźwość kierowców, stan techniczny aut i wymagane podczas kontroli dokumenty.  

Zarówno kierowcy, jak i piesi, którzy złamali przepisy musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi w postaci mandatów oraz pouczeń.

Podczas prowadzonych działań na kontrolowanych trasach nie odnotowano zdarzeń drogowych. Wspólne służby mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na powiatowych drogach.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie świateł
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)