Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
09 kwietnia 2018

Szczypiornistki rozegrały sparingi. To element przygotowań do turnieju

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

W piątek 6 kwietnia szczypiornistki MLUKS „Orlik” Kcynia udały się na sparing do Strzelna, #gdzie zmierzyły się z miejscowym zespołem UKS Mata Strzelno.

Drużyna w kategorii młodziczki pokonała bardzo pewnie gospodynie 24-12. Drużyna młodziczki młodszej wygrała natomiast 13 – 0. „Spotkania w Strzelnie są elementem przygotowań do turnieju ligowego, który odbędzie się 14 kwietnia we Włocławku oraz do organizowanych przez nasz Klub międzywojewódzkich turniejów w dniach 21 i 22 kwietnia. Dziewczyny zagrały dobre zawody. Widać postępy. Cieszy dobra gra w obronie oraz pomysłowość gry w ataku” – przekazał trener Bartek Łyszczarz

Skład: Kramer Oliwia (br), Puławska Aleksandra (br), Grzegorek Natalia, Chełminiak Kinga, Dyduch Zuzanna, Wełnicka Amelia, Kwiatkowska Patrycja, Jutrzenka Zuzanna, Popielarz Martyna, Wilczyńska Marta, Michalska Maja, Wiśniewska Kinga, Wiśniewska Iga, Białachowska Kinga, Jachim Julia, Łyszczarz Emilia, Ozdyk Antonina.

Sekcja piłki ręcznej działa w ramach dotacji pozyskanej w konkursie "Rozwój sportu na terenie Gminy Kcynia na 2018 rok".

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)