Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
15 sierpnia 2018

Święto Wojska Polskiego w Kcyni

Burmistrz Kcyni zaprasza 15 sierpnia do Kcyni na Święto Wojska Polskiego.

Poza oficjalnymi obchodami (10.50 zbiórka przy remizie OSP Kcynia, 11.00 uroczystości na Rynku, 11.30 Msza św.  w kościele pw. św. Michała Archanioła) odbędzie się również Piknik Strażacki na Rynku (w godzinach 15.00-18.00) oraz Kino plenerowe (w godz. 18.00-21.00). Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, a wśród nich konkursów, darmowej zjeżdżalni i waty cukrowej, a także pokazów sprzętu strażackiego i ratownictwa medycznego, występu Orkiestry Dętej OSP Kcynia, stoisk gastronomicznych. Zaplanowano także zawody strzeleckie o godz. 13.00 w sali OSP Kcynia. Szczegóły na plakatach.

Jeśli ktoś z Państwa zainteresowany jest wystawieniem stoiska podczas imprezy kontakt - Anna Duda-Nowicka tel. 52 589 37 30 Urząd Miejski. W razie niepogody Piknik i Kino plenerowe odbędą się na sali gimnastycznej przy SP w Kcyni. 

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)