Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
19 grudnia 2017

Świąteczno-Noworoczne zawody strzeleckie. Zawodnicy strzelali w pięciu konkurencjach

fot. powierzone

fot. powierzone

17 grudnia br. na Strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego – OSP Jednostka Ratownictwa # Specjalnego w Kowalewku rozegrano Zawody Świąteczno-Noworoczne.

W dniu 17-12-2017 na terenie Strzelnicy Sportowej Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku odbyły się zawody strzeleckie wpisane do kalendarza Kujawsko Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem jak na porę roku, w zawodach wzięło udział kilkudziesięciu sportowców strzelectwa. Nad sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem zawodów czuwali Grzegorz Śledziński, Krzysztof Napieralski, Przemysław Zalewski, Sławomir Kubalewski. Rozegranych zostało 5 konkurencji sportowych po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

Pistolet Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak, 2 miejsce Artur Wiland, 3 miejsce Robert Światłowski;
Karabin Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak, 2 miejsce Juliusz Wiland, 3 miejsce Dariusz Michalski

Strzelba Gładgolufowa: 1 miejsce Sławomir Sławiński, 2 miejsce Mateusz Stachowski, 3 miejsce Łukasz Faltyński

Pistolet sportowy: 1 miejsce Artur Wiland, 2 miejsce Sławomir Sławiński, 3 miejsce Bartosz Kufel

Karabin Sportowy: 1 miejsce Bartosz Kufel, 2 miejsce Łukasz Miga, 3 miejsce Arkadiusz Falender
Zawody przebiegły w miłej atmosferze, uczestnicy złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne, na zakończenie organizator dla wszystkich przewidział poczęstunek w postaci kiełbasek pieczonych w ognisku.

Kierownik Strzelnicy w Kowalewku zaprosili uczestników do udziału w imprezach sportowych w roku 2018, oraz wszystkich sympatyków i chętnych do wstąpienia w szeregi Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku oraz doskonalenia umiejętności strzeleckich.

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi dla panów
Kalkulatory
od 6,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Sprzedaż opon
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Odchudzanie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)