Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
19 grudnia 2017

Świąteczno-Noworoczne zawody strzeleckie. Zawodnicy strzelali w pięciu konkurencjach

fot. powierzone

fot. powierzone

17 grudnia br. na Strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego – OSP Jednostka Ratownictwa # Specjalnego w Kowalewku rozegrano Zawody Świąteczno-Noworoczne.

W dniu 17-12-2017 na terenie Strzelnicy Sportowej Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku odbyły się zawody strzeleckie wpisane do kalendarza Kujawsko Pomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem jak na porę roku, w zawodach wzięło udział kilkudziesięciu sportowców strzelectwa. Nad sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem zawodów czuwali Grzegorz Śledziński, Krzysztof Napieralski, Przemysław Zalewski, Sławomir Kubalewski. Rozegranych zostało 5 konkurencji sportowych po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

Pistolet Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak, 2 miejsce Artur Wiland, 3 miejsce Robert Światłowski;
Karabin Centralnego zapłonu: 1 miejsce Rafał Stasiak, 2 miejsce Juliusz Wiland, 3 miejsce Dariusz Michalski

Strzelba Gładgolufowa: 1 miejsce Sławomir Sławiński, 2 miejsce Mateusz Stachowski, 3 miejsce Łukasz Faltyński

Pistolet sportowy: 1 miejsce Artur Wiland, 2 miejsce Sławomir Sławiński, 3 miejsce Bartosz Kufel

Karabin Sportowy: 1 miejsce Bartosz Kufel, 2 miejsce Łukasz Miga, 3 miejsce Arkadiusz Falender
Zawody przebiegły w miłej atmosferze, uczestnicy złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne, na zakończenie organizator dla wszystkich przewidział poczęstunek w postaci kiełbasek pieczonych w ognisku.

Kierownik Strzelnicy w Kowalewku zaprosili uczestników do udziału w imprezach sportowych w roku 2018, oraz wszystkich sympatyków i chętnych do wstąpienia w szeregi Mundurowego Klubu Strzeleckiego w Kowalewku oraz doskonalenia umiejętności strzeleckich.

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
SALONY
Naczepa platforma
Budowa hal
Sprawdzanie geometrii kół
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Drobne naprawy
Mikrodermabrazja
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)