Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Świąteczne warsztaty. Uczniowie wykonali stroiki i kartki bożonarodzeniowe

fot. pow.

fot. pow.

Z inicjatywy księdza Marcina Wierzchosławskiego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się # warsztaty układania stroików, wykonywania kartek i ozdób bożonarodzeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej z Mycielewa.

Młodzież pod opieką pani pedagog – Małgorzaty Kwiatkowskiej wspólnie z księdzem Marcinem wykonała pomysłowe i bardzo atrakcyjne kartki oraz dekoracje świąteczne, które zostały przekazane na kiermasz charytatywny dla osób potrzebujących z gminy Kcynia.

Podczas warsztatów wolontariusze ZST wspólnie z opiekunem – panią Wioletą Zymni opowiedzieli o działanich Szkonego Koła Wolontariatu i o wrażeniach oraz emocjach, jakie im zawsze towarzyszą podczas akcji charytatywnych. Na zakończenie pani dyrektor - Aleksandra Doiczman w imieniu własnym i w imieniu wolontariuszy podziękowała księdzu Marcinowi i przybyłym gościom za wspaniałe kartki i ozdoby oraz wręczyła wszystkim uczestnikom zaświadczenia potwierdzające ukończenie świątecznych warsztatów.

materiał: W. Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)