Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Świąteczne warsztaty. Uczniowie wykonali stroiki i kartki bożonarodzeniowe

fot. pow.

fot. pow.

Z inicjatywy księdza Marcina Wierzchosławskiego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się # warsztaty układania stroików, wykonywania kartek i ozdób bożonarodzeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej z Mycielewa.

Młodzież pod opieką pani pedagog – Małgorzaty Kwiatkowskiej wspólnie z księdzem Marcinem wykonała pomysłowe i bardzo atrakcyjne kartki oraz dekoracje świąteczne, które zostały przekazane na kiermasz charytatywny dla osób potrzebujących z gminy Kcynia.

Podczas warsztatów wolontariusze ZST wspólnie z opiekunem – panią Wioletą Zymni opowiedzieli o działanich Szkonego Koła Wolontariatu i o wrażeniach oraz emocjach, jakie im zawsze towarzyszą podczas akcji charytatywnych. Na zakończenie pani dyrektor - Aleksandra Doiczman w imieniu własnym i w imieniu wolontariuszy podziękowała księdzu Marcinowi i przybyłym gościom za wspaniałe kartki i ozdoby oraz wręczyła wszystkim uczestnikom zaświadczenia potwierdzające ukończenie świątecznych warsztatów.

materiał: W. Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)