Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Świąteczne warsztaty. Uczniowie wykonali stroiki i kartki bożonarodzeniowe

fot. pow.

fot. pow.

Z inicjatywy księdza Marcina Wierzchosławskiego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się # warsztaty układania stroików, wykonywania kartek i ozdób bożonarodzeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej z Mycielewa.

Młodzież pod opieką pani pedagog – Małgorzaty Kwiatkowskiej wspólnie z księdzem Marcinem wykonała pomysłowe i bardzo atrakcyjne kartki oraz dekoracje świąteczne, które zostały przekazane na kiermasz charytatywny dla osób potrzebujących z gminy Kcynia.

Podczas warsztatów wolontariusze ZST wspólnie z opiekunem – panią Wioletą Zymni opowiedzieli o działanich Szkonego Koła Wolontariatu i o wrażeniach oraz emocjach, jakie im zawsze towarzyszą podczas akcji charytatywnych. Na zakończenie pani dyrektor - Aleksandra Doiczman w imieniu własnym i w imieniu wolontariuszy podziękowała księdzu Marcinowi i przybyłym gościom za wspaniałe kartki i ozdoby oraz wręczyła wszystkim uczestnikom zaświadczenia potwierdzające ukończenie świątecznych warsztatów.

materiał: W. Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)