Dziś mamy 19 marca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Świąteczne warsztaty. Uczniowie wykonali stroiki i kartki bożonarodzeniowe

fot. pow.

fot. pow.

Z inicjatywy księdza Marcina Wierzchosławskiego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się # warsztaty układania stroików, wykonywania kartek i ozdób bożonarodzeniowych dla uczniów Szkoły Podstawowej z Mycielewa.

Młodzież pod opieką pani pedagog – Małgorzaty Kwiatkowskiej wspólnie z księdzem Marcinem wykonała pomysłowe i bardzo atrakcyjne kartki oraz dekoracje świąteczne, które zostały przekazane na kiermasz charytatywny dla osób potrzebujących z gminy Kcynia.

Podczas warsztatów wolontariusze ZST wspólnie z opiekunem – panią Wioletą Zymni opowiedzieli o działanich Szkonego Koła Wolontariatu i o wrażeniach oraz emocjach, jakie im zawsze towarzyszą podczas akcji charytatywnych. Na zakończenie pani dyrektor - Aleksandra Doiczman w imieniu własnym i w imieniu wolontariuszy podziękowała księdzu Marcinowi i przybyłym gościom za wspaniałe kartki i ozdoby oraz wręczyła wszystkim uczestnikom zaświadczenia potwierdzające ukończenie świątecznych warsztatów.

materiał: W. Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)