Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Świąteczne dekoracje pojawiły się na rynku. Iluminacje będą gotowe na Mikołajki

fot. A. Duda-Nowicka

fot. A. Duda-Nowicka

Od poniedziałku trwa montaż świątecznej dekoracji na Rynku w Kcyni. Zgodnie z planem wszystko # ma być gotowe na jutro, w dniu Św. Mikołaja.

Część iluminacji już zdobi kcyński Rynek, w tym wielka bombka, w której można usiąść oraz gwiazda. Są też anioły i reniferek, a także projektory emitujące świąteczne elementy... szczególnie spodobają się najmłodszym. Jutro podłączone zostaną pozostałe elementy tegorocznego wystroju. Mamy nadzieję, że cała koncepcja przypadnie Państwu do gustu! - podkreśla Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Montażem elementów zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego - Tomasz Brzeziński i Krzysztof Dereziński. Koordynacją zadania związanego z dekoracją świąteczną miasta zajmuje się Anna Duda-Nowicka. Świąteczne dekoracja cieszyć będą nasze oczy do końca stycznia.

Umilimy także Państwu atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie za pomocą świątecznej muzyki, która od 18 grudnia rozbrzmiewać będzie z głośników urzędu.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)