Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Świąteczne dekoracje pojawiły się na rynku. Iluminacje będą gotowe na Mikołajki

fot. A. Duda-Nowicka

fot. A. Duda-Nowicka

Od poniedziałku trwa montaż świątecznej dekoracji na Rynku w Kcyni. Zgodnie z planem wszystko # ma być gotowe na jutro, w dniu Św. Mikołaja.

Część iluminacji już zdobi kcyński Rynek, w tym wielka bombka, w której można usiąść oraz gwiazda. Są też anioły i reniferek, a także projektory emitujące świąteczne elementy... szczególnie spodobają się najmłodszym. Jutro podłączone zostaną pozostałe elementy tegorocznego wystroju. Mamy nadzieję, że cała koncepcja przypadnie Państwu do gustu! - podkreśla Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Montażem elementów zajmują się pracownicy Urzędu Miejskiego - Tomasz Brzeziński i Krzysztof Dereziński. Koordynacją zadania związanego z dekoracją świąteczną miasta zajmuje się Anna Duda-Nowicka. Świąteczne dekoracja cieszyć będą nasze oczy do końca stycznia.

Umilimy także Państwu atmosferę oczekiwania na Boże Narodzenie za pomocą świątecznej muzyki, która od 18 grudnia rozbrzmiewać będzie z głośników urzędu.

materiał: Anna Duda-Nowicka/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)