Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Stypendia Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Sprawdź kto je otrzymał

fot.pow

fot.pow

Podczas dzisiejszej IX sesji Rady Miejskiej w Kcyni mieszkańcom# Gminy Kcynia zostały wręczone stypendia Burmistrza Kcyni.

Za wybitne osiągnięcia sportowe jednorazowe stypendium otrzymali: Kacper Gieryk oraz Paulina Chrzanowska, zaś Alan Jagodziński otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce. Stypendystom, którzy z rąk Burmistrza Kcyni Marka Szarugi otrzymali decyzje przyznające im stypendia, towarzyszyła rodzina oraz dyrekcje szkół. Kacper Gieryk, uczeń Szkoły Podstawowej w Mycielewie, zawodnik Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego – otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe uzyskanie w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym w jeździe parami na czas w 2018 r. oraz uzyskane w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej na czas w 2018 r. Paulina Chrzanowska, uczennica XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy, zawodniczka Klubu Sportowego Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Lotto-Bydgostia - otrzymała stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe, uzyskanie powołania przez Polski Związek Towarzystw Wioślarskich do kadry narodowej juniorek w wioślarstwie w 2018 r., uzyskanie: wicemistrzostwa Polski w konkurencji dwójki podwójnej w 2018 r., ósmego miejsca w kategorii juniorek w konkurencji czwórki podwójnej na Mistrzostwach Europy w Gravelines w Francji w 2018 r., wicemistrzostwa Polski juniorek w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r. oraz wicemistrzostwa Polski długodystansowych Mistrzostw Polski w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r.

Alan Jagodziński - uczeń Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie - otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce, uzyskanie tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody w 2018 r. i tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii w 2018 r.

GRATULUJEMY!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)