Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Stypendia Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Sprawdź kto je otrzymał

fot.pow

fot.pow

Podczas dzisiejszej IX sesji Rady Miejskiej w Kcyni mieszkańcom# Gminy Kcynia zostały wręczone stypendia Burmistrza Kcyni.

Za wybitne osiągnięcia sportowe jednorazowe stypendium otrzymali: Kacper Gieryk oraz Paulina Chrzanowska, zaś Alan Jagodziński otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce. Stypendystom, którzy z rąk Burmistrza Kcyni Marka Szarugi otrzymali decyzje przyznające im stypendia, towarzyszyła rodzina oraz dyrekcje szkół. Kacper Gieryk, uczeń Szkoły Podstawowej w Mycielewie, zawodnik Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego – otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe uzyskanie w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym w jeździe parami na czas w 2018 r. oraz uzyskane w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej na czas w 2018 r. Paulina Chrzanowska, uczennica XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy, zawodniczka Klubu Sportowego Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Lotto-Bydgostia - otrzymała stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe, uzyskanie powołania przez Polski Związek Towarzystw Wioślarskich do kadry narodowej juniorek w wioślarstwie w 2018 r., uzyskanie: wicemistrzostwa Polski w konkurencji dwójki podwójnej w 2018 r., ósmego miejsca w kategorii juniorek w konkurencji czwórki podwójnej na Mistrzostwach Europy w Gravelines w Francji w 2018 r., wicemistrzostwa Polski juniorek w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r. oraz wicemistrzostwa Polski długodystansowych Mistrzostw Polski w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r.

Alan Jagodziński - uczeń Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie - otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce, uzyskanie tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody w 2018 r. i tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii w 2018 r.

GRATULUJEMY!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)