Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Stypendia Burmistrza za wybitne osiągnięcia sportowe. Sprawdź kto je otrzymał

fot.pow

fot.pow

Podczas dzisiejszej IX sesji Rady Miejskiej w Kcyni mieszkańcom# Gminy Kcynia zostały wręczone stypendia Burmistrza Kcyni.

Za wybitne osiągnięcia sportowe jednorazowe stypendium otrzymali: Kacper Gieryk oraz Paulina Chrzanowska, zaś Alan Jagodziński otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce. Stypendystom, którzy z rąk Burmistrza Kcyni Marka Szarugi otrzymali decyzje przyznające im stypendia, towarzyszyła rodzina oraz dyrekcje szkół. Kacper Gieryk, uczeń Szkoły Podstawowej w Mycielewie, zawodnik Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego – otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe uzyskanie w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym w jeździe parami na czas w 2018 r. oraz uzyskane w kategorii Juniorzy Młodszy 2-go Szosowego V-ce Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej na czas w 2018 r. Paulina Chrzanowska, uczennica XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy, zawodniczka Klubu Sportowego Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego Lotto-Bydgostia - otrzymała stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe, uzyskanie powołania przez Polski Związek Towarzystw Wioślarskich do kadry narodowej juniorek w wioślarstwie w 2018 r., uzyskanie: wicemistrzostwa Polski w konkurencji dwójki podwójnej w 2018 r., ósmego miejsca w kategorii juniorek w konkurencji czwórki podwójnej na Mistrzostwach Europy w Gravelines w Francji w 2018 r., wicemistrzostwa Polski juniorek w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r. oraz wicemistrzostwa Polski długodystansowych Mistrzostw Polski w wioślarstwie w konkurencji czwórki podwójnej w 2018 r.

Alan Jagodziński - uczeń Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie - otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce, uzyskanie tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody w 2018 r. i tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii w 2018 r.

GRATULUJEMY!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)