Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2022

"Stroiki i inne ozdoby świąteczne”. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

fot. powierzone

fot. powierzone

Dziewiąta edycja konkursu plastycznego "Stroiki i inne ozdoby świąteczne” w Przedszkolu Miejskim im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni dobiegła końca.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci różnymi technikami plastycznymi, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie wórczych zainteresowań, wyobraźni oraz umożliwienie zaprezentowania uzdolnień dzieci i ich opiekunów na szerszym forum. Na konkursu zostały zgłoszone 82 prace. W środę 7 grudnia jury w składzie: Maria Kordyś, Katarzyna Pomałacka oraz Wioletta Tomczak dokonało oceny prac wszystkich uczestników konkursu. Poziom wykonanych ozdób okazał się bardzo wysoki. Wyłoniono następujących zwyciezców:

I miejsce: Antoni Gryczka
II miejsce ex aequo: Julia Kalicka, Błażej Dąbrowski
Wyróżnienia:
Bartosz Wiese
Mikołaj Czechowski

Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę oraz dyplom. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród konkursowych. Koordynator konkursu - Katarzyna Soja za zgodą rodziców przekazała wszystkie prace na kiermasz świąteczny, który odbył się 9 grudnia.

Materiał: Katarzyna Soja

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)