Dziś mamy 21 marca 2018, środa, imieniny obchodzą:
17 listopada 2017
XII Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

Organizatorami rozgrywek byli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Stowarzyszenie Sportu i Ochrony Przeciwpożarowej „Kopernik” oraz Komenda Powiatowa PSP w Rypinie. Po wygranym ostatnim meczu z reprezentacją gospodarzy nakielscy strażacy ostatecznie zajęli 5 miejsce w turnieju. Mistrzami województwa zostali reprezentacja Komendy Miejskiej PSP z Torunia przed strażakami z Włocławka i Brodnicy.

Komendę Powiatową PSP w Nakle nad Notecią reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Czarnecki, Szymon Woźniak, Maciej Poraj, Paweł Giczela, Arkadiusz Hausz, Dawid Janicki, Piotr Katafiasz, Łukasz Kwiatkowski, Zbigniew Kujawa, Marcin Janicki, Michał Prybiński oraz Przybylski Paweł.

materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)