Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2018

Srebro Magdaleny Niemyjskiej

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. w Bałtowie odbyły się zawody Pucharu Polski w kickboxingu (formuła K-1) pod nazwą Jurassic Warriors.

W kategorii juniorek starszych do 52 kg drugie miejsce zajęła Magdalena Niemyjska z Potulic. Finałowa walka miała dramatyczny przebieg. Magdalena Niemyjska odniosła kontuzję i zawody zakończyła krótkim pobytem w szpitalu. Na szczęście okazało się, że uraz nie jest na tyle poważny, aby wykluczyć zawodniczkę z przygotowań do kolejnych startów.  

Srebrny medal to kolejny sukces reprezentantki Polski. W najbliższy weekend Magdalenę Niemyjską czeka zgrupowanie kadry Polski w Szczyrku.

Materiał: Dariusz Domek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)