Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2018

Srebro Magdaleny Niemyjskiej

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. w Bałtowie odbyły się zawody Pucharu Polski w kickboxingu (formuła K-1) pod nazwą Jurassic Warriors.

W kategorii juniorek starszych do 52 kg drugie miejsce zajęła Magdalena Niemyjska z Potulic. Finałowa walka miała dramatyczny przebieg. Magdalena Niemyjska odniosła kontuzję i zawody zakończyła krótkim pobytem w szpitalu. Na szczęście okazało się, że uraz nie jest na tyle poważny, aby wykluczyć zawodniczkę z przygotowań do kolejnych startów.  

Srebrny medal to kolejny sukces reprezentantki Polski. W najbliższy weekend Magdalenę Niemyjską czeka zgrupowanie kadry Polski w Szczyrku.

Materiał: Dariusz Domek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)