Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Sprzyjające warunki atmosferyczne. Ruszyły prace nad budową chodnika

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły na rozpoczęcie prac związanych z budową chodników # na terenie Gminy Kcynia

W ostatnim czasie zakończono budowę blisko 50 metrowego odcinka chodnika w miejscowości Chwaliszewo, który powstał z wykorzystaniem środków z budżetu sołectwa Chwaliszewo.

W chwili obecnej w tym sołectwie trwają prace związane z utwardzeniem wjazdu z drogi powiatowej na drogę gminną. Na wykonanie tego zadania środki zostały przeznaczone z funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy. Kolejna inwestycja chodnika została zrealizowana w miejscowości Słupowa, gdzie powstał ok. 60 metrowy chodnik.

Zadanie finansowane było głównie ze środków sołectwa. Prace wykonywane były przez pracowników ZGKiM. W najbliższym czasie planowana jest budowa chodników w miejscowościach: Dziewierzewie, Iwnie i Dobieszewku.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)