Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 maja 2018

Sportowa Sobota tuż tuż. Gmina zaplanowała sporo atrakcji

Wiesz, że w Kcyni jest siłownia plenerowa? Nie wiesz jak na niej ćwiczyć? My #Ci pokażemy!!! Zapraszamy na Sportową Sobotę pod Patronatem Burmistrza Kcyni 19 maja 2018 r. od godz. 13.00 na skateparku w Kcyni.

W programie: instruktaż prawidłowego chodu nordic walking oraz ćwiczeń na siłowni plenerowej (Body Joy Fitness Club Nakło), pokaz judo (MLUKS Orlik Kcynia), sztuk walki i otwarty trening crossfit (MMA Devil Club Kcynia), pokaz jazdy ekstremalnej na rowerze i deskorolce (Hubert Domżalski z ekipą) oraz pokaz/warsztaty jazdy na rolkach (Rollerblading Schooll). Zajęcia poprowadzą licencjonowali instruktorzy.

Poza tym atrakcje dla dzieci, w tym warsztaty mydlarskie (godz. 14.00-15.00) – zrób prezent dla Mamy (ilość miejsc ograniczona), a także animacje i konkursy dla dzieciaków ( Planeta Świetlej Zabawy). Będzie można wykonać badania kwasu moczowego, poziomu cukru i ciśnienia (Flandria Bydgoszcz). 

Imprezę organizuje Urząd Miejski w Kcyni. W przypadku złej aury impreza odbędzie się w innym terminie. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i dziadków!

Materiał: Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)