Dziś mamy 21 marca 2018, środa, imieniny obchodzą:
07 marca 2018

Sparingowe granie szczypiornistek. Oba mecze okazały się zwycięskie

fot Bartek Łyszczarz

fot Bartek Łyszczarz

We wtorek 6 marca szczypiornistki MLUKS Orlik Kcynia zagrały na wyjeździe dwa mecze #kontrolne z UKS Kasztelan Gołańcz.

W pierwszym meczu podopieczne trenera Bartka Łyszczarza wygrały 13 – 6 (5 – 2). „Od początku nasz zespół miał przewagę. Mogła podobać się gra w obronie oraz organizacja ataku szybkiego. Widać już pewne automatyzmy. Szkoda kilku niewykorzystanych czystych sytuacji pod bramką przeciwnika. Fajnie, że mieliśmy szanse pograć, bo to zawsze lepsze niż sam trening. Jest to dla nas element przygotowań do turniejów ligowych oraz turniejów towarzyskich, w których nasz zespół już niedługo weźmie udział” – przekazał trener Bartek Łyszczarz.

W drugim spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Jacka Kulińskiego również odniósł zwycięstwo. „Początek spotkania był bardzo wyrównany. Nie potrafiliśmy wykorzystać czystych sytuacji pod bramką drużyny z Gołańczy. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej, przechwyciliśmy kilka piłek i spokojnie kontrolowaliśmy grę do końca spotkania wygrywając ostatecznie 17 – 13.” – przekazał trener Jacek Kuliński.

Zadanie realizowanie przez klub MLUKS Orlik Kcynia w ramach dotacji budżetu gminy pozyskanej w konkursie „Rozwoju sportu na terenie Gminy Kcynia na rok 2018”

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)