Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

26 marca 2017

Sparing kcyńskiego Orła. Drużyna jest dobrze przygotowana przed ligą

W sobotę, 25 marca seniorzy kcyńskiego Orła udali się na ostatni sparing do Ryczywołu, gdzie # zmierzyli się z miejscowym zespołem K.S Golnica.

Mecz był rozgrywany na bardzo dobrze przygotowanym boisku, trzeba tutaj dodać iż cały kompleks sportowy robi wrażenie.

Gospodarze w 18' po strzale z narożnika pola karnego Bartłomieja Skrzypka objęli prowadzenie a cztery minuty później bramkarz Orła Piotr Kowalski uratował swój zespół przed utratą bramki. Na wyrównanie czekaliśmy do 35',gdy Filip Rakowicz wykorzystał niezdecydowanie bramkarza gospodarzy i ulokował futbolówkę w bramce drużyny Golnicy. Natomiast w 44' Radosław Rakowicz był bliski zdobycia bramki, lecz jego strzał wylądował na słupku bramki gospodarzy.

Po przerwie grający z rozmachem Orzeł przycisnął gospodarzy,czego efektem były jeszcze dwie bramki autorstwa Filipa Rakowicza w 62',oraz 69'. Natomiast po strzale Dariusza Gliniewicza piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy.

1-0 Bartłomiej Skrzypek (18')
1-1 Filip Rakowicz (35')
1-2 Filip Rakowicz (62')
1-3 Filip Rakowicz (69')

- Cieszy postawa zespołu w ostatnim sparingu przed ligą. Zwłaszcza druga połowa pokazała iż trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość. W sobotę 1 kwietnia udajemy się na mecz ligowy do Szczepanowa - początek spotkania 16:00.

Skład Orła - P.Kowalski, Ł. Michalski, D.Sobota, D.Tomczak, K. Gryszczyński, T.Jarzembowski, F. Marosz, P.Łukomski, S.Liszka, R.Rybak, M.Ślósarczyk, H. Reis, D. Gliniewicz, P.Werner, F. Rakowicz, R.Rakowicz, P.Tomczak oraz zawodnik testowany.

materiał: Andrzej Stachowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.