Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2023

Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. Dziewczęta powalczą znów w niedzielę

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Dziś rozpoczęliśmy zmagania w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. W pierwszym spotkaniu podejmowaliśmy zespół #PreZero APR Radom. Nie byliśmy faworytem, wiedzieliśmy, że będzie ciężko. I tak było. Jednak nasze dziewczyny walczyły z całych sił i na tyle ile rywal nam pozwolił.

Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę, było widać dobre przygotowanie fizyczne, motoryczne, siłowe. Warunki fizyczne też nie były po naszej stronie. Z takich spotkań możemy tylko czerpać dużo nauki. Nie poddajemy się. Przed nami jeszcze jeden mecz w niedzielę o 9.00 z SKS KUSY Kraków Piłka Ręczna.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka (7), Anna Urbańska (6), Daria Walentowska (5), Wiktoria Sawicka (3), Emilia Łyszczarz (1), Kinga Wiśniewska (1), Julia Zwolak (1), Kinga Chełminiak (1), Martyna Śliwińska, Martyna Popielarz, Patrycja Kwiatkowska, Kinga Białachowska, Maja Michalska, Zuzanna Leszczyńska. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Natalia Grzegorek.

A już jutro o 14.00 drugie spotkanie naszej grupy:
PreZero APR Radom - SKS KUSY Kraków.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)