Dziś mamy 11 grudnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Rusza Szlachetna Paczka. Każdy może zostać darczyńcą!

Darczyńcą Szlachetnej Paczki może zostać każdy. Finał Szlachetnej paczki już 7-9 grudnia # 2018 roku, a potrzebujące rodziny z Nakła nad Notecią wciąż widnieją w bazie.

Paczkę można przygotować samemu lub w większej grupie – z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami, darczyńcami. Chodzi o to, aby spełnić jak najwięcej potrzeb danej rodziny i by pomoc była dobrej jakości. Szlachetna Paczka nie jest tylko wsparciem materialnym, ale ma być impulsem do zmiany. W paczce powinny znaleźć się trzy najważniejsze potrzeby wymienione przez rodzinę.

Aby pomóc należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl na mapie wyszukać województwo kujawsko-pomorskie i rejon Nakło nad Notecią. Tam pojawią się anonimowe opisy rodzin, z których można dowiedzieć się o konkretnych potrzebach rodziny.

Finał już za moment - pomóżmy rodzinom w potrzebie i zmieniajmy świat na lepsze!

CZASU JEST MAŁO, A RODZIN W BAZIE WIELE !!!

Jeżeli nie jesteś w stanie zostać darczyńcą, ale chcesz wspomóc nas dobrym sercem. To do magazynu znajdującego się na Alei Mickiewicza 3 w Nakle w dniach:

07.12.2018 Piątek 17:00-19:00
08.12.2018 Sobota 9:00-15:00
09.12.2018 Niedziela 9:00-11:00

Możesz przynieść żywność, chemie, środki czystości, ubrania w dobrym stanie, buty, słodycze itp.

materiał: Natalia Nowicka 

Oceń artykuł: 25 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bon upominkowy
Mikrodermabrazja
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
STOLIKI NOCNE
Blacharstwo
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)