Dziś mamy 27 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2021

Rozsypane zboże w centrum miasta. Interweniowała straż pożarna

fot. OSP Szamocin

fot. OSP Szamocin

Ostatnio strażacy interweniowali w kilku miejscach# Szamocina, gdzie leżało rozsypane zboże.

Do zdarzenia doszło 26 lipca około godziny 6. Zgłoszenie dotyczyło rozsypanego zboża na ulicy Paderewskiego, Rynku oraz Placu Wolności w Szamocinie. - Po przybyciu rozpoznano, iż na odcinku drogi wojewódzkiej numer 190 i 191, na długości około 400 metrów, znajduje się duża ilość rozsypanego zboża. Na miejscu obecny jest właściciel ,,zgubionego" ładunku który rozpoczął sprzątanie przed przybyciem służb. Według uzyskanych informacji ilość rozsypanego zboża wynosiła około 10 ton. Siły i środki zadysponowane w pierwszym rzucie były niewystarczające do prowadzenia działań - relacjonują zdarzenie strażacy ochotnicy z Szamocina. Podczas akcji występowały utrudnienia w ruchu. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz pomagali w uprzątnięciu drogi. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Krzesło młodzieżowe
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

200. rocznica urodzin Cypriana Kamila Norwida. Emisja nowego znaczka

200. rocznica urodzin uznawanego za# czwartego wieszcza narodowego epoki romantyzmu, wybitnego poety, Cypriana Kamila Norwida została upamiętniona przez Pocztę Polską w wyjątkowej emisji filatelistycznej.

(czytaj więcej)
0

Luksus w dzisiejszych czasach. O czym najczęściej marzą Polacy?

Ponad 70% Polaków zapytanych przez# serwis Prezentmarzeń stara się spełniać marzenia. Tylko 11% czeka biernie licząc, że same się spełnią. Zdaniem 40% respondentów badania „O czym marzą Polacy w 2021 roku?” luksusem w dzisiejszych czasach jest niezależność finansowa pozwalająca realizować plany i marzenia.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczeństwo w biurze. Tych reguł musi przestrzegać pracownik

Po wielu miesiącach pracy zdalnej, coraz więcej osób wraca do# biur. To dobry moment, by przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z komputerów i innych urządzeń podłączonych do sieci w miejscu pracy. Stosujcie!

(czytaj więcej)
0

Cyberprzemoc a tradycyjna przemoc rówieśnicza. Anonimowy, czyli bezkarny?

Cyberprzemoc często jest przedłużeniem - przeniesionych do# sieci - konfliktów ze szkolnego korytarza. Choć ma inną specyfikę i metody, może być tak samo szkodliwa jak tradycyjna przemoc rówieśnicza. Dlatego – rodzicu, zachowaj czujność i reaguj.

(czytaj więcej)