Dziś mamy 27 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2021

Przestrzeń przy przedszkolu pięknieje. Ustawiono fotościanki

fot. pow.

fot. pow.

Kolejny projekt na finiszu.

27 lipca zamontowano 3 fotościanki wykonane przez plastyka Jacka Gackiego, który wcześniej w ramach projektu poprowadził także warsztaty malarskie z dziećmi. Fotościanki nawiązują do kultowych postaci z bajek, a jednocześnie do tematu zawodów występujących na Pałukach. Fotościanki powstały w ramach projektu Stowarzyszenia Marzenie np. EŚKA – Edukacyjna Ścieżka Kulturalno-Animacyjna przy Przedszkolu Miejskim w Kcyni dofinansowanego przez Gminę Kcynia. Wcześniej zmodernizowano przestrzeń przy przedszkolu, niezagospodarowany do tej pory zieleniec. Pomysłodawcą projektu była Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Duda-Nowicka. Za pomoc w montażu realizatorzy projektu dziękują p. Tomaszowi Brzezińskiemu.

Materiał: Anna Duda-Nowicka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

200. rocznica urodzin Cypriana Kamila Norwida. Emisja nowego znaczka

200. rocznica urodzin uznawanego za# czwartego wieszcza narodowego epoki romantyzmu, wybitnego poety, Cypriana Kamila Norwida została upamiętniona przez Pocztę Polską w wyjątkowej emisji filatelistycznej.

(czytaj więcej)
0

Luksus w dzisiejszych czasach. O czym najczęściej marzą Polacy?

Ponad 70% Polaków zapytanych przez# serwis Prezentmarzeń stara się spełniać marzenia. Tylko 11% czeka biernie licząc, że same się spełnią. Zdaniem 40% respondentów badania „O czym marzą Polacy w 2021 roku?” luksusem w dzisiejszych czasach jest niezależność finansowa pozwalająca realizować plany i marzenia.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczeństwo w biurze. Tych reguł musi przestrzegać pracownik

Po wielu miesiącach pracy zdalnej, coraz więcej osób wraca do# biur. To dobry moment, by przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z komputerów i innych urządzeń podłączonych do sieci w miejscu pracy. Stosujcie!

(czytaj więcej)
0

Cyberprzemoc a tradycyjna przemoc rówieśnicza. Anonimowy, czyli bezkarny?

Cyberprzemoc często jest przedłużeniem - przeniesionych do# sieci - konfliktów ze szkolnego korytarza. Choć ma inną specyfikę i metody, może być tak samo szkodliwa jak tradycyjna przemoc rówieśnicza. Dlatego – rodzicu, zachowaj czujność i reaguj.

(czytaj więcej)