Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 grudnia 2018

Przedszkolaki w Projekcie Międzynarodowym. Wspólnie stworzyli „mini słownik”

fot.pow

fot.pow

Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia w Kcyni przystąpiło do programu edukacyjnego Unii Europejskiej.

W ramach projektu Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia nawiązało współpracę z przedszkolami oraz ze szkołami z różnych państw Europejskich. Do projektu przystąpiła grupa Biedronek z wychowawcą Panią Kingą Szczepańską oraz nauczycielem języka angielskiego Panią Alicja Kaniewską . Współpraca międzynarodowa polegała na kontaktach uczniów z partnerskich szkół za pośrednictwem mediów elektronicznych. Uczniowie zaprezentowali zwyczaje bożonarodzeniowe charakterystyczne dla swojego kraju. Wspólnie stworzyli „mini słownik” o tematyce świątecznej. Zakończeniem projektu było stworzenie oraz wysłanie kartek z życzeniami świątecznymi do partnerskich przedszkoli i szkół. Partnerami Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia w projekcie były szkoły i przedszkola z takich państw jak: Anglia, Hiszpania, Włochy, Cypr, Grecja, Francja, Niemcy, Finlandia, Słowacja, Portugalia, Rumunia. Był to pierwszy program ze wspólnej współpracy międzynarodowej. Następne projekty już wkrótce.

materiał: Alicja Kaniewska

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szafy przesuwne
Odchudzanie
Wypożyczalnia samochodów
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Naczepa platforma
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)