Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 grudnia 2018

Przedszkolaki w Projekcie Międzynarodowym. Wspólnie stworzyli „mini słownik”

fot.pow

fot.pow

Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia w Kcyni przystąpiło do programu edukacyjnego Unii Europejskiej.

W ramach projektu Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia nawiązało współpracę z przedszkolami oraz ze szkołami z różnych państw Europejskich. Do projektu przystąpiła grupa Biedronek z wychowawcą Panią Kingą Szczepańską oraz nauczycielem języka angielskiego Panią Alicja Kaniewską . Współpraca międzynarodowa polegała na kontaktach uczniów z partnerskich szkół za pośrednictwem mediów elektronicznych. Uczniowie zaprezentowali zwyczaje bożonarodzeniowe charakterystyczne dla swojego kraju. Wspólnie stworzyli „mini słownik” o tematyce świątecznej. Zakończeniem projektu było stworzenie oraz wysłanie kartek z życzeniami świątecznymi do partnerskich przedszkoli i szkół. Partnerami Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia w projekcie były szkoły i przedszkola z takich państw jak: Anglia, Hiszpania, Włochy, Cypr, Grecja, Francja, Niemcy, Finlandia, Słowacja, Portugalia, Rumunia. Był to pierwszy program ze wspólnej współpracy międzynarodowej. Następne projekty już wkrótce.

materiał: Alicja Kaniewska

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalkulatory
od 6,90PLN
Oczyszczanie twarzy
Czytniki kodów kreskowych
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Siłownia
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)