Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2018

Przedświąteczne spotkanie. Było miło, świątecznie i tradycyjnie

fot.  Kacper Niedbalski, klasa III TE

fot. Kacper Niedbalski, klasa III TE

Już za kilka dni będziemy świętować Boże Narodzenie, które najczęściej kojarzy się nam z wieczorem# wigilijnym, choinką i kolędami. Któż z nas nie lubi tego wszystkiego, co stanowi ich atmosferę.

Tradycyjnie już uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni 20.12.2018 roku zorganizowali przedświąteczne spotkanie.  Montaż słowno-muzyczny wprowadził  wszystkich w  świąteczny nastrój. Uczniowie klasy I TI: Joanna Robaszkiewicz, Patrycja Tonn, Szymon Kowalski i Mateusz Kemnitz przypomnieli informacje i ciekawostki na temat tradycji bożonarodzeniowych, zaprezentowali piękne wiersze poetów polskich związane z tą tematyką. Spotkanie wigilijne uświetnił znakomity śpiew kolęd w wykonaniu: Liwii Kuliberdy, Mileny Smorga, Klaudii Wysockiej i Darii Pawlak.  Następnie wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania. Na zakończenie pani dyrektor Aleksandra Doiczman złożyła życzenia świąteczne i noworoczne, zwracając szczególną uwagę na zachowanie bezpieczeństwa i rozsądku  w tym okresie. Później tradycyjnie uczniowie ze swoimi wychowawcami zasiedli do wigilijnych stołów.

 materiał: Agnieszka Kobierowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu   

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)