Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 maja 2020

Przebudowa drogi Dziewierzewo-Górki Zagajne już wkrótce. Są chętne firmy

fot. archiwum

fot. archiwum

Dziewięciu wykonawców jest zainteresowanych przebudową drogi powiatowej #nr 1940C Dziewierzewo-Górki Zagajne. 20 maja otwarto oferty w przetargu.

Do przebudowy jest odcinek o długości ponad 3 km. Wykonawca w pierwszej kolejności będzie musiał zająć się usunięciem drzew i krzewów. Następniei rozebrane zostaną elementy drogi i prowadzone będą przygotowania pod nową nawierzchnię. Położone zostaną warstwy odsączająca, wyrównawcza i ścieralna. Zjazdy wykonane będą z kostki brukowej betonowej, a chodnik o nawierzchni bitumicznej. Nowa nawierzchnia ma powstać do 15 listopada obecnego roku.

20 maja otwarto oferty w przetargu na wykonanie zadania. Zamawiający tj,. Zarząd Dróg Powiatowych może przeznaczyć na nie 3 mln zł. Okazuje się, że to wystarczająca kwota, by znaleźć wykonawcę. Wpłynęło 9 ofert, z których wszystkie są niższe, część nie przekracza nawet 2 mln zł. Najtańsza oferta złożona przez firmę Redon Nakło opiewa na kwotę 1 mln 785 tys. zł, natomiast najdroższa wpłynęła od firmy Transpol Lider z Inowrocławia – 2 mln 397 tys. zł. Obecnie trwa sprawdzanie ofert pod względem formalnym.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Aha, w dniu 21-05-2020 14:50:45 napisał:

    Tylko I wyłącznie kobylarnia a nie jakieś firmy krzaki.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Meble kuchenne - na zamówienie
Budowa stanu surowego
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Blacharstwo
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)