Dziś mamy 25 października 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

19 września 2020

Projekt dobiegł końca. Przeprowadzono trening i wykład

fot. Łukasz Kaniewski

fot. Łukasz Kaniewski

Projekt Aktywnie po Zdrowie realizowany przez Aktywną Kcynię dobiegł końca. Każdy #uczestnik drugi raz miał zrobioną analizę składu ciała.

Obie analizy były profesjonalnie porównane i omówione. Następnie został przeprowadzony trening oraz wykład na temat zdrowego odżywiania, suplementacji oraz wszelkich informacji potrzebnych do dbania o swoje zdrowie. Projekt  finansowany był przez Zarząd Powiatu Nakielskiego. Dziękujemy FitClub24 Złotów za współpracę, za profesjonalne przeprowadzenie zajęć oraz rzetelną i fachową wiedzę.

Materiał: Łukasz Kaniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)