Dziś mamy 18 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 kwietnia 2018

Poznaj bydgoski Unilever i dołącz do naszego zespołu!

Unilever pomaga ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także pełniej korzystać z życia.

Unilever pomaga ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także pełniej korzystać z życia.

Jesteśmy jedną z fabryk globalnego koncernu Unilever działającego na rynku dóbr szybko zbywalnych na wszystkich kontynentach. Wśród naszych marek jest Knorr, Amino, Lipton, Saga, Algida, Dove, Rexona, Clear, Ciff,# Domestos i wiele innych. W Bydgoszczy produkujemy środki do mycia i pielęgnacji włosów i ciała oraz kostki toaletowe.

Aktualnie nasza fabryka jest jedną z największych w Europie spośród fabryk Unilevera. W ciągu kilku ostatnich lat nasz zakład potroił wielkość produkcji. Obecnie z bydgoskich linii produkcyjnych schodzi codziennie do półtora miliona sztuk gotowych produktów. W związku ze wzrostem zamówień, systematycznie się rozbudowujemy, unowocześniamy i automatyzujemy nasz park maszynowy (nowe linie produkcyjne, roboty, rozbudowane systemy sterowania SCADA oraz wiele najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu maszyn pakujących). Regularnie zwiększamy także zatrudnienie.

Nasz zespół operatorski

W fabryce w Bydgoszczy zatrudniamy już ponad 1000 osób. Większość naszej załogi stanowią operatorzy, którzy w zależności od wydziału obsługują miksery wytwarzające półprodukt (Operatorzy Wytwarzania) albo linie pakujące o różnym stopniu zautomatyzowania (Operatorzy Linii Pakujących). To na tych stanowiskach prowadzimy rekrutację.

Kogo szukamy?

Przyjmujemy do pracy zarówno doświadczonych operatorów, jak i osoby na początku swojej kariery zawodowej, nie związane dotąd z sektorem produkcyjnym, za to chętne do rozwoju w tematach technicznych. Wymagania wobec kandydatów na operatora są różne w zależności od wydziału i linii, na której mają pracować – na linie automatyczne przydzielamy operatorów z wykształceniem technicznym lub doświadczonych w pracy z urządzeniami albo wykazujących zainteresowanie mechaniką ogólną. Na linie półautomatyczne, gdzie pracuje zespół pakowaczy, przydzielamy operatorów preferujących pracę z ludźmi. Z kolei na Wydziale Wytwarzania Kosmetyków, gdzie praca polega na precyzyjnym i dokładnym przygotowywaniu półproduktu zgodnie ze specyfikacją, potrzebujemy osób cechujących się przede wszystkim odpowiedzialnością i dobrą organizacją pracy.

Wdrożenie i co dalej?

Zachęcamy do aplikowania przede wszystkim osoby z wykształceniem średnim. Ważna jest dla nas gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym oraz chęć do nauki. Młodego pracownika przyuczamy na początku do podstawowej obsługi linii, zapewniając mu przez 6 miesięcy doświadczonego opiekuna oraz szkolenia Działu Technicznego. W ten sposób kształtujemy samodzielnego operatora. Dla osób przejawiających potencjał do pracy z urządzeniami przemysłowymi oferujemy kolejne etapy doskonalenia na tym stanowisku - rozwój w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych, udział w różnego rodzaju projektach, powiązanych szkoleniach, zdobywanie uprawnień.


Unilever jest globalną firmą zatrudniającą ponad 170 000 osób w oddziałach na całym świecie.

Dlaczego warto u nas pracować?

• Jesteśmy dużym stabilnym, stale inwestującym i rozwijającym się pracodawcą, z którym warto się związać. Od początku podpisujemy umowę o pracę, szybko związujemy się umową na czas nieokreślony.

• Oferujemy konkurencyjną stawkę godzinową, premię kwartalną, premię roczną, bogaty pakiet benefitów tj. dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, tanie zakupy w sklepiku zakładowym, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne,  pracowniczy program emerytalny, benefity świąteczne.

• Zapewniamy wysoki poziom zaawansowania technologicznego, dostęp do najnowocześniejszych narzędzi.

• Zapewniamy komfortowe warunki pracy w zakresie bezpieczeństwa, ergonomii, czystości, standardów organizacyjnych.

• Tworzymy zgrany, wspierający i dzielący się wiedzą zespół. Nasi liderzy, opiekunowie linii i trenerzy wewnętrzni to pełni energii i pasji fachowcy, chętni i gotowi do przekazywania wiedzy nowym kolegom na swoich liniach. Każdy nowozatrudniony może liczyć na półroczny okres adaptacyjny, w trakcie którego zostanie przyuczony.

• Mocną stroną naszej fabryki jest przyjazna atmosfera w zespołach liniowych – takie zdanie ma ponad 70% respondentów fabrycznego badania opinii pracowników.

• Doceniamy i nagradzamy zaangażowanie i dodatkowe starania naszych pracowników oraz proponowane usprawnienia techniczne.Unilever Polska SA, Bydgoszcz, ul. Kraszewskiego 20, OKOLE, dojazd 51, 58, 61, 71, 77.

Wakaty w Bydgoszczy

Stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja w naszej fabryce:
• Operator Linii Pakujących
• Operator Wytwarzania

Wszystkie nasze bieżące oferty publikujemy na www.pracuj.pl. Dodatkowe informacje o naszej fabryce znajdziesz na fabrycznym fanpage’u na FB @UnileverPolskaFabryki, a o działaniach Unilever w skali globalnej przeczytasz na stronie www.unilever.pl.

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV: rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com

Wskazówka: Bardzo przydatne są dla nas informacje o Twoich zainteresowaniach, preferencjach dotyczących charakteru pracy, dotychczasowych aktywnościach z użyciem narzędzi ręcznych, wiedzy o obsłudze urządzeń, znajomości obsługi komputera czy realizowanych projektach. Dzięki temu łatwiej nam będzie zaproponować pracę odpowiadającą Twoim potrzebom.


Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)