Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Pożary na terenie gminy Kcynia. Poszukiwani są świadkowie podpaleń

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Kcyni pracują nad sprawami pożarów zaistniałych w ostatnim czasie na # terenie gminy. Osoby, które pomóc mogą mundurowym przy prowadzonych sprawach proszone są o kontakt.

W ostatnim czasie na terenie gminy Kcynia policja odnotowała cztery pożary. W trzech przypadkach spaleniu uległy stogi, w jednym stodoła. Do zdarzeń dochodziło:
• w dniu 27 listopada 2019r. w miejscowości Sierniki – spaliły się dwa stogi
• w dniu 28 listopada 2019r. w miejscowości Górki Dąbskie – spalił się stóg
• w dniu 01 grudnia 2019r. w miejscowości Dziewierzewo – spaliła się stodoła.

Okoliczności zdarzeń są wyjaśniane. Ze wstępnych ustaleń kryminalnych wynika, że w każdym z powyższych przypadków ogień został przez kogoś celowo podłożony.

Mundurowi prowadzący sprawy zwracają się do osób, które mają wiedzę na temat powyższych zdarzeń i pomóc mogą w ustaleniu sprawców podpaleń. Policjanci gwarantują anonimowość.

W sprawach kontaktować się można osobiście lub telefonicznie pod numerem 52 33 93 320.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)