Dziś mamy 2 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

04 maja 2023

Poszkodowani w pożarze potrzebują wsparcia. Stracili dorobek życia

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Ruszyła zbiórka dla rodziny poszkodowanej w środowym pożarze domu #w Sicienku. Rodzice czetromiesięcznej Amelii stracili dorobek swojego życia.

Tragedia dotknęła rodzinę 3 maja w nocy. Pisalismy o tym tutaj. Ogień objął poddasze budynku, które zamieszkawali pan Łukasz z narzeczoną Magdaleną i córką Amelią. Ucierpiało również zadaszenie budynku, które nadaje się do całkowitej rozbiórki oraz pomieszczenia na parterze, które zostały zalane podczas gaszenia ognia.

Pożar spowodowany był najprawdopodobniej zwarciem instalacji elektrycznej. Potrzebny jest gruntowny remont budynku, by poszkodowani mogli jak najszybciej wrócić z dzieckiem do domu.

Link do zrzutki dostępny tutaj.

Oceń artykuł: 22 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (13)

  Kret, w dniu 05-05-2023 05:51:54 napisał:

  Nie znam tych ludzi, niemniej z całego serca im współczuje. Ktoś pod poprzednim artykułem odnośnie ów pożaru zirytował się ze na mrocza24 są artykuły z Sepolna, Wiecborka, Bydgoszczy a teraz z Sicienka. Myśle ze nie ma to dużego znaczenia, ponieważ Sicienko od Mroczy to rzut beretem. Ponadto jestem w pełni przekonany ze warto wesprzeć rodzine dotknięta ta sytuacja. Stracili dorobek całego życia i nie ma co w tym temacie wiele dyskutować. Z mojej strony powiem ze lepiej pomoc ludziom mieszkającym wokół nas, niż rzucać czarnym na tace…

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (14)

  pomagajmy najpierw sobie , w dniu 05-05-2023 11:50:23 napisał:

  Ci sami co dawali wszystko Ukraińcom nawet przyjmowali ich pod swój dach ci sami nie chcą teraz wpłacić złotówki na pomoc Polakom co stracili dom.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Micki , w dniu 05-05-2023 14:07:12 napisał:

  Współczuję tym ludziom ale niech radni dadzą oni wszystko dostają za darmo powinni podzielić się z innymi .

  odpowiedz

  • 3 (3)

  I, w dniu 05-05-2023 20:36:25 napisał:

  A polisa to gdzie?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotokalendarze A3
35PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)