Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Policjanci na festynie. Dzień Dziecka w Chwaliszewie

fot.pow

fot.pow

Różne atrakcje przygotowali policjanci z Nakła i Kcyni podczas festynu organizowanego w ramach Dnia Dziecka# przez szkołę w Chwaliszewie. Dzieci miały okazję porozmawiać z mundurowymi na temat bezpieczeństwa i nie tylko.

Wczoraj (3.06.19) w szkole w Chwaliszewie zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka. Na zaproszenie organizatorów na festynie gościli mundurowi z Nakła i Kcyni. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji, ale to nie wszystko.

Uczniowie mieli też okazje obejrzeć oznakowany radiowóz oraz wsiąść „ za stery” policyjnego motocykla, który w porze wiosenno – letniej podczas codziennych służb wykorzystują policjanci „drogówki” .

 Wizyta mundurowych była dla uczniów niespodzianką i sprawiła im ogromną radość.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)