Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Policjanci na festynie. Dzień Dziecka w Chwaliszewie

fot.pow

fot.pow

Różne atrakcje przygotowali policjanci z Nakła i Kcyni podczas festynu organizowanego w ramach Dnia Dziecka# przez szkołę w Chwaliszewie. Dzieci miały okazję porozmawiać z mundurowymi na temat bezpieczeństwa i nie tylko.

Wczoraj (3.06.19) w szkole w Chwaliszewie zorganizowany został festyn z okazji Dnia Dziecka. Na zaproszenie organizatorów na festynie gościli mundurowi z Nakła i Kcyni. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji, ale to nie wszystko.

Uczniowie mieli też okazje obejrzeć oznakowany radiowóz oraz wsiąść „ za stery” policyjnego motocykla, który w porze wiosenno – letniej podczas codziennych służb wykorzystują policjanci „drogówki” .

 Wizyta mundurowych była dla uczniów niespodzianką i sprawiła im ogromną radość.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)