Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Pogrzeb śp. Jana Polewczyńskiego. Msza żałobna odbędzie się w poniedziałek

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek, 14 października 2019 roku o godzinie 14:00 w kościele # pw. Św. Michała Archanioła w Kcyni odbędzie się msza żałobna śp. Jana Polewczyńskiego. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Kcyni.
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (20)

  Antycherry, w dniu 11-10-2019 14:39:58 napisał:

  Zmarł Dyrektor - uśmiercono Jego ukochane Liceum. Przypadek?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 6 (14)

  Człowiek mówiący prawdę, w dniu 12-10-2019 09:20:43 napisał:

  Nic ciekawego nie osiągnął, tytuł profesora został mu po poprzednim ustroju, zwykły magister. Mohery tylko go wspominają, jaki to on miał charakter i jakim był wspaniałym pedagogiem etc. Tak naprawdę zwykły pionek KW PZPR. Człowiek bez kręgosłupa politycznego. Całkowicie podporządkowany parti. Poza gminę nigdy się nie wychylał, zrobili z niego wielkiego uczonego, został Honorowym Obywatelem miasta. I jak taką osobę porównywać do choćby prof. Jurczyka?A pogrzeb będzie miał pewnie większy od Kobuszewskiego i do tego ze sztandarami

  odpowiedz

  • -1 (7)

  nakielanka, w dniu 13-10-2019 12:31:09 napisał:

  Pan Polewczyński uczył matematyki mojego męża i on wspomina go jako bardzo dobrego nauczyciela.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  P., w dniu 14-10-2019 10:04:00 napisał:

  Niech śpi w spokoju... A Wy, którzy snujecie takie brzydkie jak na taką okoliczność komentarze...zachowajcie swoje myśli w głowie, a Ci, którzy wspominacie Profesora dobrze..miejcie Go w swojej pamięci.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Budowa magazynów
Gimnastyka korekcyjna
Drukarka fiskalna Epson
2499PLN PROMOCJA PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)