Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Pogrzeb śp. Jana Polewczyńskiego. Msza żałobna odbędzie się w poniedziałek

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek, 14 października 2019 roku o godzinie 14:00 w kościele # pw. Św. Michała Archanioła w Kcyni odbędzie się msza żałobna śp. Jana Polewczyńskiego. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Kcyni.
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (20)

  Antycherry, w dniu 11-10-2019 14:39:58 napisał:

  Zmarł Dyrektor - uśmiercono Jego ukochane Liceum. Przypadek?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 6 (14)

  Człowiek mówiący prawdę, w dniu 12-10-2019 09:20:43 napisał:

  Nic ciekawego nie osiągnął, tytuł profesora został mu po poprzednim ustroju, zwykły magister. Mohery tylko go wspominają, jaki to on miał charakter i jakim był wspaniałym pedagogiem etc. Tak naprawdę zwykły pionek KW PZPR. Człowiek bez kręgosłupa politycznego. Całkowicie podporządkowany parti. Poza gminę nigdy się nie wychylał, zrobili z niego wielkiego uczonego, został Honorowym Obywatelem miasta. I jak taką osobę porównywać do choćby prof. Jurczyka?A pogrzeb będzie miał pewnie większy od Kobuszewskiego i do tego ze sztandarami

  odpowiedz

  • -1 (7)

  nakielanka, w dniu 13-10-2019 12:31:09 napisał:

  Pan Polewczyński uczył matematyki mojego męża i on wspomina go jako bardzo dobrego nauczyciela.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  P., w dniu 14-10-2019 10:04:00 napisał:

  Niech śpi w spokoju... A Wy, którzy snujecie takie brzydkie jak na taką okoliczność komentarze...zachowajcie swoje myśli w głowie, a Ci, którzy wspominacie Profesora dobrze..miejcie Go w swojej pamięci.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Masaż gorącymi kamieniami
Lakiernictwo
Rolery - mezoterapia skóry
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Oczyszczanie twarzy
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)