Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Podziękowali za 20 lat wspólnej gry. Pożegnanie Sebastiana Góreckiego

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

W sobotę drużyna seniorów rozegrała kolejny sparing. Był to pożegnalny mecz Sebastiana# Góreckiego, który występował w naszym klubie Orzeł Kcynia w latach 1995-2002 oraz 2007-2020. Świetny kapitan, kolega, a przede wszystkim człowiek, zawsze na 100% oddany drużynie.

Przed rozpoczęciem spotkania zawodnicy obu drużyn podeszli pod trybuny, gdzie Prezes Klubu wraz z Członkami Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej wręczył Sebastianowi pamiątkowy dyplom oraz koszulkę.

Mecz odbył się w przyjaznej, sportowej atmosferze. Na boisku dominowała drużyna gości. Widać było różnicę trzech klas rozgrywkowych pomiędzy drużynami. Podczas zejścia z boiska naszego kapitana gromkimi brawami pożegnali kibice oraz zawodnicy obydwu drużyn, dziękując mu za 20 lat gry na rzecz kcyńskiego "Orła". 

Orzeł Kcynia 2:10 Zamek Gołańcz (1:4)

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Kirszke, Sebastian Górecki

Po meczu drużyna spędziła miło czas przy grillu.


Materiał: Paweł Napierała / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)