Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Podziękowali za 20 lat wspólnej gry. Pożegnanie Sebastiana Góreckiego

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

W sobotę drużyna seniorów rozegrała kolejny sparing. Był to pożegnalny mecz Sebastiana# Góreckiego, który występował w naszym klubie Orzeł Kcynia w latach 1995-2002 oraz 2007-2020. Świetny kapitan, kolega, a przede wszystkim człowiek, zawsze na 100% oddany drużynie.

Przed rozpoczęciem spotkania zawodnicy obu drużyn podeszli pod trybuny, gdzie Prezes Klubu wraz z Członkami Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej wręczył Sebastianowi pamiątkowy dyplom oraz koszulkę.

Mecz odbył się w przyjaznej, sportowej atmosferze. Na boisku dominowała drużyna gości. Widać było różnicę trzech klas rozgrywkowych pomiędzy drużynami. Podczas zejścia z boiska naszego kapitana gromkimi brawami pożegnali kibice oraz zawodnicy obydwu drużyn, dziękując mu za 20 lat gry na rzecz kcyńskiego "Orła". 

Orzeł Kcynia 2:10 Zamek Gołańcz (1:4)

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Kirszke, Sebastian Górecki

Po meczu drużyna spędziła miło czas przy grillu.


Materiał: Paweł Napierała / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)