Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 grudnia 2017

Podwójny sukces. Alan Jagodziński stanął na podium w dwóch turniejach

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Miniony weekend szachiści z Miastowic z klubu LKS Chrobry Gniezno po raz kolejny #odnieśli zwycięstwo w Wielkopolsce. Tym razem podium zdobyto dwukrotnie - w Poznaniu i w Obornikach.

W sobotę, 9 grudnia bracia Jagodzińscy z SP Palmierowo zagrali w poznańskim Turnieju Mikołajkowym.  Wzięło w nim udział ponad 50 młodych szachistów z klubów i szkół Wielkopolski. Alan zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal. Olaf uplasował się na piątej pozycji. Sędzią zawodów była Kamila Dembecka-Sobierajewicz.  Dzień później, w niedzielę szczęście znów dopisało szachistom z gnieźnieńskiego klubu. Tym razem zagrali w Obornikach koło Poznania. W grze wzięło udział aż 66 zawodników – dorosłych i dzieci. Alan zajął drugie miejsce w kategorii juniorów do lat 18. W klasyfikacji ogólnej, zdobył siódme miejsce.   Przegrał tylko jedną partię z siedmiu,  z doświadczonym kandydatem na mistrza krajowego z klubu z Trzcianki. Sędzią obornickiego turnieju był Maciej Cybulski.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)