Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
11 grudnia 2017

Podwójny sukces. Alan Jagodziński stanął na podium w dwóch turniejach

fot. Paweł Czecki

fot. Paweł Czecki

Miniony weekend szachiści z Miastowic z klubu LKS Chrobry Gniezno po raz kolejny #odnieśli zwycięstwo w Wielkopolsce. Tym razem podium zdobyto dwukrotnie - w Poznaniu i w Obornikach.

W sobotę, 9 grudnia bracia Jagodzińscy z SP Palmierowo zagrali w poznańskim Turnieju Mikołajkowym.  Wzięło w nim udział ponad 50 młodych szachistów z klubów i szkół Wielkopolski. Alan zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal. Olaf uplasował się na piątej pozycji. Sędzią zawodów była Kamila Dembecka-Sobierajewicz.  Dzień później, w niedzielę szczęście znów dopisało szachistom z gnieźnieńskiego klubu. Tym razem zagrali w Obornikach koło Poznania. W grze wzięło udział aż 66 zawodników – dorosłych i dzieci. Alan zajął drugie miejsce w kategorii juniorów do lat 18. W klasyfikacji ogólnej, zdobył siódme miejsce.   Przegrał tylko jedną partię z siedmiu,  z doświadczonym kandydatem na mistrza krajowego z klubu z Trzcianki. Sędzią obornickiego turnieju był Maciej Cybulski.

Materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)