Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 października 2018

Plebiscyt „Młody Talent Krajny i Pałuk” . Zgarnij wartościowe nagrody

Od 28 września 2018 r., Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” rozpoczęło nabór zgłoszeń# do Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk” w ramach Forum Inicjatyw Młodzieżowych, edycja 2018.

Do udziału w Plebiscycie zapraszamy wszystkie młode i uzdolnione osoby z terenu powiatu nakielskiego, które, na tle swoich rówieśników, wyróżniają się uporem w dążeniu do celu, pracą na rzecz innych bądź nieustannym rozwijaniem własnych pasji. Kandydatami do Plebiscytu mogą być osoby indywidualne oraz grupy osób (zespoły sportowe, muzyczne, formacje taneczne itp.) pochodzące z terenu powiatu nakielskiego, które w momencie zgłoszenia nie ukończyły 25 lat, posiadające udokumentowane szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe, zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności i/ lub organizacji, wolontariat, etc.

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać mieszkańcy powiatu nakielskiego: szkoły, przedstawiciele lokalnych organizacji (stowarzyszenia, fundacje, KGW, OSP, kluby sportowe, etc.), sołectwa, rodzice lub opiekunowie prawni, trenerzy, inne osoby i podmioty w terminie od 28.09.2018 r. do 18.10.2018 r. do godziny 14.00. Zgłoszeń dokonywać należy za pomocą Formularza Zgłoszeniowego. 

Zgłoszenia można składać pocztą elektroniczną, tradycyjną lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Nakło nad Notecią) w godzinach pracy biura.

Wybór osoby bądź grupy zasługującej na miano „Młodego Talentu Krajny i Pałuk” dokonany zostanie w dwóch etapach

I. Głosowanie na kandydatów Plebiscytu odbywać się będzie za pomocą bramki SMS, trwać będzie ono od dnia 24.10.2018 r. do 15.11.2018 r.
II. Obrady Jury Plebiscytu, do 20.11.2018 r:

Zwycięzcą Plebiscytu zostaje osoba/grupa, która uzyskała największą liczbę punktów sumując wyniki głosowania SMS-owego oraz punktację Jury.

Uroczysta gala wręczenia nagród w Plebiscycie „Młody Talent Krajny i Pałuk” odbędzie się we wtorek 20.11.2018 r. Zdobądź nagrodę o wartości 2000,00 zł i wykorzystaj ją na rozwinięcie swoich pasji!

Materiał: Łukasz Piotrowski/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraz zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 1 4
Pliki do pobrania
formularz zgłoszeniowy 2018.doc
Regulamin Plebiscytu 2018.doc

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa domu pod klucz
Blacharstwo
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble łazienkowe
Czytniki kodów kreskowych
Test amortyzatorów
Remonty mieszkań
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)