Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

02 października 2018

Otwarcie pracowni gastronomicznej. Pracownicy MCK wystawili swoje stoisko

fot.powierzone

fot.powierzone

Dnia 26 września 2018 roku pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Nakle nad Notecią# oraz Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bydgoszczy uczestniczyli w otwarciu pracowni gastronomicznej w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni doposażonej ramach projektu realizowanego przez Powiat Nakielski pn. „Nowoczesna szkoła zawodowa – najlepszym wyborem” współfinansowanego z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie było doskonałą okazją do promocji działalności Młodzieżowego Centrum Kariery w Nakle nad Notecią. Doradca zawodowy przedstawił zakres usług świadczonych przez nakielskie MCK, a także omówił realizowane projekty. Zachęcał również do udziału w szkoleniu w ramach ginących zawodów oraz do  korzystania ze strony dokariery.pl, gdzie można znaleźć wiele cennych informacji na temat rynku pracy, edukacji oraz działalności Ochotniczych Hufców Pracy.

Pracownicy Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej podczas wydarzenia promowali działalność Ochotniczych Hufców Pracy na przygotowanym stanowisku informacyjnym.

materiał: Monika Maliszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)