Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 sierpnia 2019

Ostatnie zawody cyklu regionalnego. Sukces zawodniczki z Kcyni

fot. Kijkowa Kcynia

fot. Kijkowa Kcynia

W niedzielę odbyły się ostatnie zawody cyklu regionalnego Polskiej Federacji # Nordic Walking. Na 10 km wystartowała reprezentantka Kijkowej Kcyni.

Alicja Kaniewska zdobyła I miejsce, w tym dniu odbyło się również podsumowanie całego sezonu.

W klasyfikacji Pucharu Regionalnego Nordic Walking 2019 na 10 km I miejsce również zdobyła Alicja Kaniewska. Tym samym dwa puchary przyjechały do Kijkowej Kcyni.

W Mini Nordic Walking wystartował Kacper, który wraz z innymi dziećmi zdobył pierwsze miejsce.

materiał: Kijkowa Kcynia/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)