Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Ostatnia konferencja prasowa Konfederacji. Podsumowano kampanię

fot. Konfederacja Bydgoszcz

fot. Konfederacja Bydgoszcz

W ostatnim dniu Konfederacja Bydgoszcz podsumowała # całą kampanię.

Rzecznik prasowy Damian Gastoł: "Szanowni Państwo, kończymy kampanie w bardzo dobrym stylu. Nasze sukcesy to między innymi zwycięskie debaty, wygraliśmy również trzy procesy z TVP, a w gazecie Wyborczej zostaliśmy nazwani "młodymi, patriotycznie usposobionymi ludźmi", a nie tak jak dotychczas rosyjską agenturą. Dziękujemy wszystkim lokalnym dziennikarzom, naszym sympatykom, za wsparcie i Panu Lechowi Wałęsie, za nie udzielenie nam wsparcia."

Marcin Sypniewski, lider listy zaapelował do wszystkich wyborców: "Tylko głos na Konfederacje nie jest głosem straconym. Wiadomo, że PiS wejdzie, tak samo PO, SLD i PSL, jednak to nie wystarczy, aby powstrzymać PiS przed jednowładztwem na kolejne 4 lata. Tylko i wyłącznie głosowanie na Konfederacje daje szanse na realną zmianę i powstrzymanie PiS."

Z kolei kandydatka z listy nr 4 Natalia Popławska zwróciła się do młodych wyborców: "Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście gorsi, że się nie znacie. My młodzi musimy teraz ruszyć tyłek 13 października i zadecydować o naszej przyszłości. Lenistwo w niedziele wpłynie na nasze kolejne 4 lata. Wygrajmy te wybory wspólnie!"

Głos zabrał również Wojciech Mojzesowicz: "Głos na Konfederacje, to głos na obronę demokracji w Polsce. Dyktatura jednej partii na tyle lat nigdy nie kończy się dobrze, ale gdy zagłosują państwo na Konfederacje, przyczynicie się do budowy merytorycznej opozycji."

Na koniec konfederaci podziękowali dziennikarzom, za współpracę i zaprosili na wieczór wyborczy.

materiał: Konfederacja Bydgoszcz/red

Oceń artykuł: 3 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Mikrodermabrazja
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sprawdzanie świateł
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble łazienkowe
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)