Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Ostatnia konferencja prasowa Konfederacji. Podsumowano kampanię

fot. Konfederacja Bydgoszcz

fot. Konfederacja Bydgoszcz

W ostatnim dniu Konfederacja Bydgoszcz podsumowała # całą kampanię.

Rzecznik prasowy Damian Gastoł: "Szanowni Państwo, kończymy kampanie w bardzo dobrym stylu. Nasze sukcesy to między innymi zwycięskie debaty, wygraliśmy również trzy procesy z TVP, a w gazecie Wyborczej zostaliśmy nazwani "młodymi, patriotycznie usposobionymi ludźmi", a nie tak jak dotychczas rosyjską agenturą. Dziękujemy wszystkim lokalnym dziennikarzom, naszym sympatykom, za wsparcie i Panu Lechowi Wałęsie, za nie udzielenie nam wsparcia."

Marcin Sypniewski, lider listy zaapelował do wszystkich wyborców: "Tylko głos na Konfederacje nie jest głosem straconym. Wiadomo, że PiS wejdzie, tak samo PO, SLD i PSL, jednak to nie wystarczy, aby powstrzymać PiS przed jednowładztwem na kolejne 4 lata. Tylko i wyłącznie głosowanie na Konfederacje daje szanse na realną zmianę i powstrzymanie PiS."

Z kolei kandydatka z listy nr 4 Natalia Popławska zwróciła się do młodych wyborców: "Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście gorsi, że się nie znacie. My młodzi musimy teraz ruszyć tyłek 13 października i zadecydować o naszej przyszłości. Lenistwo w niedziele wpłynie na nasze kolejne 4 lata. Wygrajmy te wybory wspólnie!"

Głos zabrał również Wojciech Mojzesowicz: "Głos na Konfederacje, to głos na obronę demokracji w Polsce. Dyktatura jednej partii na tyle lat nigdy nie kończy się dobrze, ale gdy zagłosują państwo na Konfederacje, przyczynicie się do budowy merytorycznej opozycji."

Na koniec konfederaci podziękowali dziennikarzom, za współpracę i zaprosili na wieczór wyborczy.

materiał: Konfederacja Bydgoszcz/red

Oceń artykuł: 3 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Baterie
od 0,90PLN
Botox zmarszczki lwie
Skup i sprzedaż części
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Meble łazienkowe
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)