Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

06 maja 2020

Olaf i Alan Jagodzińscy w akcji. Sprawdź wyniki braci

W Gnieźnie zakończył się turniej Grand Prix w Szachach Błyskawicznych "O Koronę #Chrobrego 2020" zorganizowany przez klub LKS Chrobry Gniezno.

Grano na portalu Lichess z czasem 5 minut + 2 sekundy na uczestnika. W imprezie brało udział 63 szachistów. W klasyfikacji ogólnej po pięciu zawodach (28 III, 5 IV, 19 IV, 26 IV, 3 V) IX miejsce zajął Alan Jagodziński, a na XIV miejscu uplasował się Olaf Jagodziński. Poszczególne klasyfikacje przedstawiały się następująco: I miejsce Jan Musiałkiewicz, II miejsce Krzysztof Raczyński, III miejsce Marcel Butyrowski, najlepszy zawodnik do lat 14 - Karol Stanisławski, najlepszy zawodnik do lat 10 - Michał Górecki, najlepsza zwodniczka - Zuzanna Szeląg.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Oskar, w dniu 06-05-2020 21:33:18 napisał:

    Co tak cienko?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Pomoc drogowa
Skup i sprzedaż części
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)