Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
04 maja 2018

Okolicznościowe zawody strzeleckie. 17 zawodników walczyło o puchar burmistrza

fot. BG

fot. BG

1 maja 2018 r. od godziny 11.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni przy # ul. Bolesława Pobożnego 1 przeprowadzono Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Kcyni w strzelaniu do tarczy z karabinka pneumatycznego kategoria OPEN.

Zawody miały charakter okolicznościowy, bowiem uczczono Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Pracy. Organizatorem zawodów był burmistrz Kcyni i Liga Obrony Kraju Koło w Kcyni, a zawody miały charakter otwarty. W zawodach wzięło udział 17 zawodników.

Zawodnicy oddawali trzy strzały próbne i pięć strzałów zaliczanych do klasyfikacji. Sędzią głównym rywalizacji był Stanisław Kant.

Wyniki rywalizacji: 

1. Marian Kurasz – 46 pkt
2. Piotr Mantych - 45 pkt
3. Łukasz Kaniewski - 45 pkt.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (6)

    On, w dniu 05-05-2018 19:20:32 napisał:

    Widzę że niektórzy nie mają lustra w domu.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Botox
Siłownia
Lakiernictwo
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Fotopoduszka w kształcie serca
29,90PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)