Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

15 września 2021

Oficjalna inauguracja Ligi Strzeleckiej ZST. Przeprowadzono mini turniej

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

13 września, wbrew utartym stereotypom, wcale nie był pechowy. Wręcz przeciwnie dostarczył wiele emocji uczestnikom inauguracji Ligi Strzeleckiej ZST.

Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Kluczyńska, a pod opieką Pani Ewy Karczewskiej i Pana Tomasza Suty młodzież ćwiczyła kunszt strzelecki.

Tradycyjnie przeprowadzony został mini turniej, w którym dziesięciu śmiałków rywalizowało o najlepszy wynik. Bezkonkurencyjny okazał się Kacper Bączkowski, który uzyskał 41 pkt. Emocjonujący pojedynek o drugie miejsce na podium stoczyli Weronika Panasik oraz Rafał Markiewicz, który dopiero w dogrywce dwupunktową przewagą zapewnił sobie drugą lokatę.

Tak rozwijające i ciekawe zajęcia odbywają się dzięki wsparciu Panów: Ryszarda Hanioszyna i Stanisława Kanta, którym za pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy. Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę od 16 do 18!

Materiał: Tomasz Suty

Autorartykułu nie wyraża zgody na jego komentowanie.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)