Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

25 marca 2023

Od początku narzuciły wysokie tempo. Dobre zawody młodziczek

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W piątek, 24 marca drużyna młodziczki rozegrała przedostatnie spotkanie w ramach# Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki z GTS Unia Choceń.

Nasz zespół złożony dziś również z młodszych zawodniczek, zagrał dziś dobre zawody. Od początku narzucilismy wysokie tempo grania. Do przerwy prowadziliśmy 23-11. Również druga połowa była zdecydowanie dla nas. Wygrywamy ostatecznie 44-21.

Już we wtorek ostatnie spotkanie z MKS Brodnica o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy do naszej hali!

Skład: Samanta Baranienko (br), Marcelina Borowska (9), Amelia Witczak, Weronika Hallas, Martyna Branicka (7), Matylda Smolińska (4), Martyna Stanisławczyk (3), Inez Mrówka (2), Klara Szczepańska (1), Maja Kosmatka (1), Marcelina Grabarska (1), Julia Burzyńska, Wiktoria Heymann, Gabriela Kubiak. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)