Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2020

Nowy kierownik M-GOPS. Gratulujemy!

fot. Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

fot. Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

W ramach awansu wewnętrznego stanowisko Kierownika M-GOPS w Kcyni objęła pani# Agnieszka Witkowska, dotychczasowa zastępca kierownika. Zarządzenie, na mocy którego, powierzono to stanowisko wręczył Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Realizacja zadań w zakresie szeroko pojętej pomocy społecznej to nie tylko ważne zadanie samorządu gminnego, ale przede wszystkim wymagająca zaangażowania, empatii i zrozumienia, a także odpowiedzialności praca. Życzę Pani wytrwałości w realizacji zawodowych planów. Aby każdy dzień przynosił satysfakcję, a nagrodą za trud i wysiłek niech będzie szacunek społeczny osób, które potrzebują pomocy - podkreślił Burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

Pani Agnieszce życzymy powodzenia.

 

Materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 28 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)