Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2018

Nowe ławki na rynku i nie tylko. Czas umila muzyka radiowa

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Na zlecenie Urzędu Miejskiego pracownicy ZGKiM dokonują wymiany ławeczek na #Rynku. Ustawionych będzie 6 nowych, a te zdemontowane zostaną zlokalizowane w parku przy ul. Parkowej.

Wymienione zostaną również wszystkie ławeczki na ul. Nakielskiej (w kierunku cmentarza), dodatkowo ustawiono trzy nowe ławeczki. Zlecono także odmalowanie tych znajdujących się na ul. Polnej.

Z dniem 5 czerwca,  aby umilić Państwu czas spędzany na Rynku, z głośników urzędu płynie muzyka radiowa.

materiał:. Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)