Dziś mamy 19 czerwca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
06 czerwca 2018

Nowe ławki na rynku i nie tylko. Czas umila muzyka radiowa

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Na zlecenie Urzędu Miejskiego pracownicy ZGKiM dokonują wymiany ławeczek na #Rynku. Ustawionych będzie 6 nowych, a te zdemontowane zostaną zlokalizowane w parku przy ul. Parkowej.

Wymienione zostaną również wszystkie ławeczki na ul. Nakielskiej (w kierunku cmentarza), dodatkowo ustawiono trzy nowe ławeczki. Zlecono także odmalowanie tych znajdujących się na ul. Polnej.

Z dniem 5 czerwca,  aby umilić Państwu czas spędzany na Rynku, z głośników urzędu płynie muzyka radiowa.

materiał:. Anna Duda-Nowicka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)