Dziś mamy 22 października 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
02 grudnia 2017

Nowe chodniki i plac przy świetlicy. W trzech sołectwach zakończono inwestycje

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

30 listopada odbył się odbiór techniczny chodnika w Dziewierzewie # (ul. Rusiecka).

W ramach tego zadania gminnego wykonano 140 metrów kwadratowych chodnika z kostki polbrukowej. Prace budowlane wykonywali na zlecenie gminy Kcynia pracownicy ZGKiM Sp. z.o.o. w Kcyni, a finansowane ono było w całości ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Dziewierzewo.

W ostatnim czasie wykonano również chodnik w Gromadnie. Tam z kolei powstało ok. 40 metrów kwadratowych chodnika. Prace wykonywali również pracownicy ZGKiM, a zadanie sfinansowano ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Gromadno.

W Studzienkach zaś pracownicy ZGKiM ułożyli z kostki polbrukowej plac przy świetlicy wiejskiej. Zadanie również finansowane było ze środków funduszu sołeckiego.

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)