Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2020

Nie będzie konkursu. Katarzyna Walasiewicz kolejny rok dyrektorem

fot. SP Mycielewo

fot. SP Mycielewo

Katarzyna Walasiewicz kolejny rok będzie pełnić funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej #w Mycielewie. W czasie nieobecności, do 31 sierpnia 2020 roku obecną dyrektor zastępuje nauczycielka Agnieszka Magdziarz.

Katarzyna Walasiewicz jest dyrektorką szkoły od 2015 roku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kadencja trwa 5 lat, w związku z tym, gdyby nie pandemia koronawirusa, w tym roku dobiegłaby końca. Jednak w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych, zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej, odwołane zostały konkursy na stanowiska dyrektorów. Kwestia ta została rozwiązana poprzez przedłużenie o rok kadencji obecnym dyrektorom szkół. Tak stało się w przypadku Katarzyny Walasiewicz – dyrektora szkoły w Mycielewie, która pełnić tę funkcję będzie od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2021 roku. Do 31 sierpnia tego roku dyrektor podczas nieobecności od końca stycznia zastępuje nauczycielka Agnieszka Magdziarz.

Oceń artykuł: 38 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Masaż gorącymi kamieniami
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Meble kuchenne
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)