Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Nakielscy policjanci na festynie. Rozmowy z dziećmi o bezpieczeństwie

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Przy szkole w Sipiorach odbył się festyn rodzinny, do udziału w którym zostali zaproszeni # nakielscy policjanci. Mundurowi przygotowali dla uczestników przedsięwzięcia różne atrakcje.

Policjanci z nakielskiej jednostki zostali zaproszeni do udziału w festynie rodzinnym organizowanym przy Szkole Podstawowej w Sipiorach. Mundurowi tradycyjnie już, jak co roku, wzięli udział w przedsięwzięciu i przygotowali dla uczestników różne atrakcje.

Z oferty przygotowanej przez policjantów korzystały przede wszystkim dzieci, które chętnie siadały za kierownicą policyjnego radiowozu i rozmawiały z policjantami na temat ich codziennej służby oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Najmłodsi uczestnicy festynu z ochotą grali też w grę edukacyjną, gdzie wykazać się musieli znajomością przepisów drogowych. Zwycięzcy otrzymali od mundurowych drobne upominki.

Chętni mieli także okazję odbić na pamiątkę odcisk swojego palca, a odważniejsi  przejść tor przeszkód z założonymi na oczach alkogoglami i narkogoglami.
       
Na pamiątkę wizyty, mundurowi rozdali dzieciom odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Kcyni.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)