Dziś mamy 19 czerwca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
11 marca 2018

Najstarsze i najmłodsze mieszkanki świętowały. Były życzenia, kwiaty i upominki

fot. LK

fot. LK

10 marca 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Rozpętku świętowano Dzień Kobiet. To coroczna tradycja # w sołectwie. Tego dnia przy wspólnym stole zasiada wiele mieszkanek wsi.

Życzenia dla pań złożyła sołtys Rozpętka Zefiryna Dorsz, a także zaproszeni goście – wiceburmistrz Bogna Adamska, która życzyła kobietom wiele uśmiechu na twarzach i szacunku od mężów i dzieci w imieniu swoim, ale i w imieniu burmistrza Kcyni Marka Szarugi. Życzenia, kwiaty i upominki przekazali także radni miejscy i powiatowi: Tadeusz Wilk, Ryszard Bagnerowski oraz Jacek Panek.

Kobiety miło spędziły czas przy obiedzie, kawie i cieście. Nie zabrakło wielu rozmów, śmiechów i wspomnień. A spotkało się kilka pokoleń – były i te najstarsze i najmłodsze mieszkanki.

Organizatorami Dnia Kobiet była sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Naklove, w dniu 12-03-2018 07:47:39 napisał:

    I zaczęli się pojawiać. Trzeba walczyć o głosy. Co niektórzy pokazują się wszędzie a co niektórzy, tylko tam gdzie jest najwięcej głosów do zdobycia. Śmieszne to wszystko i sztuczne. Zresztą jak cały ten kraj.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Lakiernictwo
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
ŁAZIENKI
Konstrukcje stalowe
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Remonty mieszkań
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)