Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

11 marca 2018

Najstarsze i najmłodsze mieszkanki świętowały. Były życzenia, kwiaty i upominki

fot. LK

fot. LK

10 marca 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Rozpętku świętowano Dzień Kobiet. To coroczna tradycja # w sołectwie. Tego dnia przy wspólnym stole zasiada wiele mieszkanek wsi.

Życzenia dla pań złożyła sołtys Rozpętka Zefiryna Dorsz, a także zaproszeni goście – wiceburmistrz Bogna Adamska, która życzyła kobietom wiele uśmiechu na twarzach i szacunku od mężów i dzieci w imieniu swoim, ale i w imieniu burmistrza Kcyni Marka Szarugi. Życzenia, kwiaty i upominki przekazali także radni miejscy i powiatowi: Tadeusz Wilk, Ryszard Bagnerowski oraz Jacek Panek.

Kobiety miło spędziły czas przy obiedzie, kawie i cieście. Nie zabrakło wielu rozmów, śmiechów i wspomnień. A spotkało się kilka pokoleń – były i te najstarsze i najmłodsze mieszkanki.

Organizatorami Dnia Kobiet była sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Naklove, w dniu 12-03-2018 07:47:39 napisał:

    I zaczęli się pojawiać. Trzeba walczyć o głosy. Co niektórzy pokazują się wszędzie a co niektórzy, tylko tam gdzie jest najwięcej głosów do zdobycia. Śmieszne to wszystko i sztuczne. Zresztą jak cały ten kraj.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Botox i kwas hialuronowy
Meble młodzieżowe systemowe
ŁAZIENKI
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Remonty mieszkań
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)