Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Nadchodzą zmiany w ZST. Aleksandra Doiczman zrezygnowała ze stanowiska

fot. arch.

fot. arch.

Od nowego roku szkolnego Aleksandra Doiczman nie będzie już dyrektorem #Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni. Burmistrz wydał w tej sprawie zarządzenie.

W 2017 roku ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora ZST, który ponownie wygrała pełniąca tę funkcję Aleksandra Doiczman. Przypomnijmy, kadencja dyrektora szkoły trwa 5 lat. Jednak dla obecnej dyrektor potrwa krócej, gdyż Aleksandra Doiczman zrezygnowała z zajmowanego stanowiska. Pracę w szkole zakończy z dniem 31 sierpnia 2019 roku. 16 maja burmistrz wydał w tej sprawie zarządzenie, na mocy którego z dniem odwołania tracą moc wszelkie pełnomocnictwa udzielane Aleksandrze Doiczman.

Kto będzie nowym dyrektorem szkoły? Okaże się po rozstrzygnięciu konkursu, który ogłoszony zostanie przed nowym rokiem szkolnym.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  L., w dniu 21-05-2019 16:44:42 napisał:

  A kto będzie Dyrektorem LO

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Uczeń, w dniu 23-05-2019 18:56:44 napisał:

  Wydaje mi się że najlepszą kandydatką jest Pani Ewelina Marczak...super było gdyż była dyrektorem(Nie ujmując Pani Doiczman)

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Bal, w dniu 23-05-2019 20:56:53 napisał:

  Pani Marczak została dyrektorem SP w Królikowie.

  odpowiedz

  • -2 (4)

  T, w dniu 25-05-2019 20:31:41 napisał:

  Pani Kluczyńska mogła by zostać

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mieszkaniec, w dniu 27-05-2019 12:49:48 napisał:

  Dobry pomysł odpowiednia osoba na odpowiednie Stanowisko

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Meble kuchenne - na zamówienie
Drobne naprawy
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Żel UV 5ml
7,50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)