Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 września 2019

Muzyczny Piknik Rodzinny w Minikowie

Zapraszamy na kolejny punkt obchodów 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią przez Władysława Łokietka, którym będzie Muzyczny Piknik Rodzinny!

Już 22 września na terenie wystawowym KPODR Minikowo czeka na Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i komedii. Zaśpiewają dla Was: Kayah, Izabela Trojanowska - Fanpage, Michał Kaczmarek Fan Page, a towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. O dobry humor zadba Cezary Pazura - profil oficjalny. Nie zabraknie także lokalnych wykonawców. Wśród nich będą Małgorzata Malikowska i Wiktoria Vollmuller.

Koncertowi towarzyszyć będą:
- coroczna Wystawa Jesień w Ogrodzie
- XII Krajowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych
- pierwszy Piknik Lotniczy
- pokaz sprzętu służb mundurowych
- stoiska instytucji
- stoiska Kół Gospodyń Wiejskich
- rękodzieło
- gastronomia
- plac zabaw dla najmłodszych.

W trakcie Pikniku Lotniczego będzie można skorzystać z płatnych lotów widokowych.
Zachęcamy, by tego dnia skorzystać z bezpłatnego transportu autobusowego. Bezpłatne autobusy będą na przedniej szybie miały oficjalne logo 720-lecia Nakła nad Notecią i będą się zatrzymywały również w Trzeciewnicy i Ślesinie - mieszkańcy tych miejscowości również mogą skorzystać z przejazdów. Rozkład jazdy zostanie opublikowany w osobnym poście w wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania 720. rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią.

Honorowy patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury i Gminę Nakło nad Notecią objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
UWAGA: Podczas koncertu obowiązuje regulamin imprezy masowej.

materiał: Michał Dubkowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)