Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

25 maja 2015
B klasa, grupa III

Murach wydał wyrok

5 bramek mówi samo za siebie. Michał Murach okazał się katem Ramiela i po bardzo dobrej pierwszej połowie, Dąb wygrał w Bydgoszczy.

Piłkarze z Potulic spisali się jak na najlepszą drużynę wiosny przystało. Ostatni mecz 22. kolejki podopieczni Krzysztofa Ksobiaka rozpoczeli z wysokiego"C". Wynik spotkania otworzył Michał Murach, a prowadzenie Dębu podwyższył Damian Kokowski. Jeszcze przed gwizdkiem obwieszczającym przerwę, klasycznego hat-tricka na swoim koncie miał już Murach!

Wymarzona pierwsza połowa wprowadziła spore rozluźnienie w szeregi gości, co bezlitośnie wykorzystali bydgoszczanie zdobywajac 3 gole. Wynik znów stał się sprawą otwartą, lecz odpowiedzialność za rezultat końcowy ponownie na swoje barki wziął Murach. Efekt był natychmiastowy, jeszcze dwa razy wpisał się na listę strzelców, a jego zespół wygrał 6:3.

Potuliczanie odprawili Zorzę i Ramiel. Przed nimi jednak najtrudniejszy sprawdzian w tym sezonie. W najbliższą sobotę będą na własnym stadionie gościć Piaski. Będzie to starcie dwóch niepokonanych wiosną drużyn. Lidera zadowoli nawet remis. Dąb by wysforować się przed Piaski, musi pozostać w tej rundzie kompletny.

Ramiel Bydgoszcz - Dab Potulice 3:6 (0:4)
Bramki: Michał Murach (5), Damian Kokowski