Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

19 sierpnia 2017

Mogło dojść do kolizji. Kierowca zwraca uwagę na oznakowanie skrzyżowania

fot. Internauta

fot. Internauta

Zamieszczamy kolejny głos Internauty, tym razem dotyczący #Kcyni. Treść wiadomości poniżej.

Jadąc w Kcyni z Rynku ulicą Podgórną uniknąłem dzisiaj zderzenia z samochodem jadącym "pod prąd" ulicą Szewską. Zatrzymałem się i zwróciłem dość nerwowo uwagę pani jadącej czarnym Volkswagenem, że doprowadziłaby do wypadku. Serdecznie Panią przepraszam, to nie Pani wina.

Ulica Szewska została zamknięta w stronę ulicy Klasztornej i na czynnym odcinku od strony Klasztornej do Podgórnej został wprowadzony ruch dwukierunkowy. Osoba odpowiedzialna jednak za organizację ruchu w związku z zamknięciem zapomniała jednak osygnalizować skrzyżowania znakami informacyjnymi o zmianie organizacji ruchu i wstawić, moim zdaniem bezwzględnie potrzebnego znaku "Stop" dla pojazdów jadących "pod prąd" przed skrzyżowaniem z Podgórną, ze względu na zerową widoczność z
lewej strony.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam Panią z czarnego Volkswagena. Urzędnikom gminnym proponuję podjęcie niezwłocznych działań dla uniknięcia kolizji. Chyba, że gminę stać na zwracania kosztów ewentualnych napraw samochodów. Gorzej, jeśli ktoś zostanie ranny.

materiał: Internauta

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Stary Wiarus., w dniu 19-08-2017 15:18:49 napisał:

  Jadąc od rynku masz stop przed szewską, ( prawo jazy dali temu kierowcy chyba za kanę maślany) i musisz się upewnić ,że nic nie nadjeżdża z prawa jak i z lewa. Skąd wie ?? że ten odcinek szewskiej jest jednokierunkowy jadąc od rynku, żaden znak tego nie pokazuje bo nie musi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (4)

  Stary Wiarus., w dniu 19-08-2017 15:30:28 napisał:

  Co do zamykania ul. Szewskiej odcinkami ! Klasztorna- Podgórna dwa etapy zamykania, no i słusznie ,urzędasy muszą swoje, cztery litery, podwieź na każdym etapie na parkin pod urząd, bo jakby z parkingu na rynku musieli dojść, to majestat urzędasa by ucierpiał. Odcinek Podgórna - Plac Czochralskiego (Kozi Rynek)jeden etap zamykania, też słusznie, robole zaopatrujący się w materiały niech sobie towar dźwigają na plecach, do Rynku, albo Placu Czochralskiego.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  gazeta, w dniu 19-08-2017 19:48:25 napisał:

  Gdzie się zamyka drogę [nie potrzeba tylko się stawia znak ograniczenie do 15 km na godz i zwęrzenie jezdni roboty drogowe i to wystarczy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE PIOTR PASIEKA
Budowa magazynów
Sprawdzanie geometrii kół
Budowa stanu surowego
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)