Dziś mamy 21 marca 2018, środa, imieniny obchodzą:
10 marca 2018

Mistrzostwa w Bydgoszczy. Kolejny sukces zawodników MLUKS Orlik Kcynia!

fot. Magdalena Rybak

fot. Magdalena Rybak

W dniu dzisiejszym tj. 10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 9 przy ul. Cichej 59 w Bydgoszczy, odbyły # się IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w Judo.

Nie mogło zabraknąć na nich reprezentantów sekcji judo działającej przy MLUKS Orlik Kcynia i trenera p. Bernarda Ziembikiewicza. Młodzi judocy odnieśli kolejne, spektakularne zwycięstwa i sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. Złoto wywalczył znakomity jak zwykle MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ, brąz zdobyła ZUZANNA WOŹNIAK, a srebro GRZEGORZ KROLL. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i oczywiście Rodzicom.

Organizatorami zawodów byli: Bydgoski Klub Sportowy Judo, Miasto Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Judo w Toruniu

Przypominamy, iż treningi judo są bezpłatne dla uczestników i odbywają się dwa razy w tygodniu na Sali przy ZST w Kcyni. W każdej chwili można dołączyć do sekcji.

Zajęcia judo realizowane są w ramach dotacji pozyskanej przez MLUKS Orlik Kcynia ze środków budżetowych gminy Kcynia, w otwartym konkursie ofert pn. „Rozwój sportu na terenie gminy Kcynia w 2018 roku”.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)